Індивідуальна методична проблема "Оновлення змісту та форм організації творчої співпраці педагога та здобувачів освітніх послуг на уроках економічного напрямку"
День української гривні, що відзначається 2 вересня, є важливою подією в історії України. Цього року українська гривня відзначила свій 28 рік перебування в грошовому обігу.
Відповідно до плану роботи викладача Яни Висоцької в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов тиждень української гривні з 09.09.2024 по 16.09.2024 року.
#SuperCoins – це благодійна ініціатива, мета якої – об’єднати зусилля та зібрати кошти для допомоги українським військовим, які постраждали внаслідок бойових дій.
Акцію організували Національний банк України та Superhumans Center (сучасна клініка з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни). Акція триватиме з 9 вересня до 29 листопада 2024 року.
У межах акції #SuperCoins можна здавати монети, які перебувають в обігу, – номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. У разі бажання, можна також переказувати і банкноти.
В межах акції зібрані монети перераховуються на рахунок Superhumans Center на потреби українських військових, які постраждали внаслідок бойових дій.
Банки-партнери акції: ПриватБанк, Ощадбанк та ПУМБ.
2 вересня 2024 року на День гривні Національний банк України оголосив, що ініціює зміну назви монети "копійка" на "шаг". Новина про відновлення історичної справедливості та відродження монети шаг, викликала жваве публічне обговорення і велику кількість запитань в освітян. Команда Музею грошей Національного банку України вирішила провести вебінар для педагогів на тему «ШАГ: відродження історичної справедливості» та відповісти на всі запитання аудиторії.
Щокварталу Національний банк оновлює економічний прогноз і публікує його в Інфляційному звіті.
На сайті НБУ створено сторінку "Просто про економіку" для того, щоб кожен з легкістю міг дізнатися про головні економічні події та бачення НБУ стосовно майбутнього розвитку економіки України.